İŞÇİ SAĞLIĞI,İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE VİDEOLARI

İŞ GÜVENLİĞİ FİLMLERİ SHOWREEL

İŞ GÜVENLİĞİ FİLMİ

İş güvenliği filmi, firmaların ziyaretçilerini ve personelini bilgilendirmek, eğitmek amaçlı profesyonel olarak çekilen filmlerdir. Bu filmlerin birincil amacı, firmaların iş güvenliği konusunda ziyaretçi ve çalışanlarını bilgilendirmesidir. Bu amaç doğrultunda çekilen iş güvenliği filmi ile firmaların gerekli yükümlülükleri yerine getirilmiş olur. Örneğin bir firma ziyaretçilerini ve taşeron personelini risklerden korumak, onları iş güvenliği konusunda bilgilendirmek ve olası kazaları önlemek için gerekli eğitimleri vermekle yükümlü kabul edilir. Profesyonel olarak çekilen bu filmler ile eğitim sağlanmış, bilgilendirme yerine ulaşmış olur.

İş Güvenliği Bilgilendirmesi Zorunludur

Dünya genelinde sürekli olarak artış gösteren talepler ve bu talepleri karşılamak için kullanılan iş gücü nedeniyle pek çok işçi bulunmaktadır. İş gücüne bağlı olarak işçi sayısının da sürekli artış göstermesi sonucunda firmaların meydana gelen iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemek amacıyla iş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışanlarını bilgilendirmesi zorunlu kabul edilmiştir.

İş sağlığı ve güvenliğinin bu denli önemli olduğu günümüzde ise söz konusu işletmelerin operasyonel faaliyetlerin gerçekleştirilmesi esnasında insan güvenliği ve sağlığı açısından tehlike yaratacak durumlar hakkında çalışanlarını bilgilendirmesi gereklidir. Söz konusu kazaların ya da meslek hastalıkların henüz meydana gelmeden önlenmesi amacıyla yapılan filmler ise iş güvenliği eğitim filmi olarak adlandırılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ile iş yerinde meydana gelmesi olası olan kazaların minimize edilmesi amaçlanmakta, işletme verimliliğini ve kamuoyundaki marka imajının da yükseltilmesi amaçlanmaktadır.

Ziyaretçi İş Güvenliği Filmi Çekimi

Taşeron İş Güvenliği Eğitim Filmi Çekimi

Çalışan İş Güvenliği Filmi Çekimi

Ramak Kala İş Güvenliği Filmi

Altın Kurallar İş Güvenliği Eğitim Filmi

İş Kazaları Filmi Çekimi

Animasyon İş Güvenliği Filmi

Online İş Güvenliği Eğitim Filmi

Viral İş Güvenliği Filmi

Gıda Tesisleri İş Güvenliği Filmi

Kimya Tesisleri İş Güvenliği Eğitim Filmi

Maden İşletmeleri İş Güvenliği Eğitim Filmi