ANİMASYON İŞ GÜVENLİĞİ FİLMİ

 

İşletmenize gelen ziyaretçilerinizi ve taşeronlarınızı tesisinizdeki riskler hakkında bilgilendirmeli, uygulamakta olduğunuz iş güvenliği ve çevre kurallarınızı aktarmalısınız.Ziyaretçi iş güvenliği eğitim filmi ve taşeron iş güvenliği eğitim filmi tesisinizde gerçekleştirilecek video çekimler ile hazırlanabildiği gibi 2d çizgi animasyon olarak veya 3d animasyon olarakta hazırlanabilmektedir.Animasyon iş güvenliği filmi kuralların aktarımı ve detayların aktarımı açısından video çekim ile hazırlanan iş güvenliği filmlerinin etkisini veremesede çekim yapılması istenilmeyen yada çekim yapılması problemli olan tesislerde uygulanabilir.Animasyon iş güvenliği filmi ziyaretçi ve taşeron eğitim filmlerinden daha çok yıl içerisinde çalışanlarınızla paylaşabileceğiniz iş güvenliği temalı iç iletişim filmlerinizde kullanılabilir.

 

Olası Kazaları Minimize Etmek İçin Animasyon İş Güvenliği Filmi

 

İş güvenliği filmi, firmanın vermekle yükümlü olduğu eğitimleri kapsamaktadır. Ancak, film çekimi sırasında kullanılan görsel ve işitsel kodlar nedeniyle daha faydalı ve yararlı sonuçlar doğuracaktır. Animasyon iş güvenliği filmi ile firmanızın eğitimleri özel olarak hazırlanacak, çalışanlarınıza verdiğiniz iş güvenliği eğitimleri sayesinde hem işletmeniz, hem de çalışanlarınız daha dikkatli bir şekilde iş görecektir.

Siz de işletmeniz, yükümlü olduğunuz çalışanlarınız için animasyon iş sağlığı ve güvenliği filmlerinin desteklediği kalıcı eğitimler ile fark yaratabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte çekilecek film ile çalışanlarınız iş sahasında daha dikkatli ve güvenli bir şekilde iş görecek, onlara verdiğiniz değeri hissedecek, bu nedenle şirket içi bağlılıklarınız artacaktır.

Ziyaretçi İş Güvenliği Filmi Çekimi

Animasyon İş Güvenliği Filmi

Çalışan İş Güvenliği Filmi Çekimi

Ramak Kala Animasyon Filmi

Altın Kurallar İş Güvenliği Filmi

İş Kazaları Filmi Çekimi

Animasyon İş Güvenliği Filmi

Online Animasyon İş Güvenliği Filmi

Viral Animasyon İş Güvenliği Filmi

Gıda Tesisleri İş Güvenliği Filmi

Kimya Tesisleri İş Güvenliği Filmi

Maden İşletmeleri İş Güvenliği Filmi