VİDEOLARIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN !

Ürün ve Hizmetlerinizi anlatmanızın en etkili yolu !

Tanıtım Filminiz Var mı?

Video tanıtımı içerikleri içinde olduğumuz dijital ve görsel çağda tüm internet trafiğinin %82’sini oluşturmaktadır. Tanıtım filmi ve video içeriklerin gücünü sizde kullanın ürünlerinizi ve firmanızı daha kolay daha etkili anlatmanın keyfini yaşayın…

 

Gelin sizi de rakiplerinizden bir adım öne çıkaralım…

Birlikte hazırlayacağımız yaratıcı ve etkileyici kurumsal tanıtım filminiz ile markanızı yoğun rekabet ortamında rakiplerinizden bir adım öne çıkaracağız. Sizler de kurumsal tanıtım filminiz ile işletmenizin güçlü yanlarını, ürün ve/veya hizmetlerinizi akıcı ve estetik bir kurguda kısa, öz ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

Keyifle ve heyecanla geçen 15 yıl, binlerce fikir, yüzlerce film

Bir Tanıtım Filmi Markanıza Çok Şey Katar !

Kurumsal Kimlik ve Marka İmajı

 

Hem görsel, hem de işitsel açıdan müşterilerinizi etkileyecek, iyi kurgulanmış ve kaliteli bir kurumsal tanıtım videosu, izleyenlerde hayranlık uyandırarak sunduğunuz ürün veya hizmetin kaliteli olduğuna dair algı oluşmasına katkı sağlayacaktır. Böyle bir tanıtım filmine sahip olarak işletmenizin kurumsal kimliğini ve marka imajını güçlendirebilirsiniz.

 

Çok Yönlü İletişim

 

Kurumsal tanıtım filminizi web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, toplantılarınız, katıldığınız fuarlar, seminer ve konferanslar gibi pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz için çok yönlü bir iletişim aracına sahip olursunuz.

 

Marka Bilinirliği

 

Pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz tanıtım filminiz ile daha çok müşteri kitlesine ulaşabilir, ulaştığınız bu kitlelere işletmenizin farklı özelliklerini anlatabilir, bu sayede marka bilinirliğinizi üst seviyeye taşıyabilirisiniz.

 

Güvenilirlik

 

Detaylı, açıklayıcı ve şeffaf olarak yürütülmüş tanıtım filmi çekimleri müşterilerin, markanıza olan güven duygusunu artıracaktır. Ayrıca henüz araştırma ve alternatifleri değerlendirme aşamasında olan, zamanı değerli potansiyel müşterilerde en kısa sürede güçlü bir ilk izlenim oluşturarak işletmenizi satış aşamasına bir adım daha yaklaştıracaktır.

 

Rekabet Avantajı

 

Kurumsal tanıtım filmlerinin sağladığı diğer bütün önemli avantajlar göz önüne alındığında işletmeniz için belki de en önemli katkısı rekabet avantajı olacaktır. Kurumsal kimliği oturmuş, marka imajı sağlam, çok yönlü iletişim kurabilen, bilinirliği yüksek, yenilikçi ve kaliteli duruşuyla müşterilerine güven veren bir işletme olarak rakiplerinize oranla daha fazla tercih edilmenizi sağlayacaktır.

 

Reklamsız çalışmak; karanlıkta göz kırpmak gibidir.
Siz göz kırptığınızdan emin olabilirsiniz ancak sizi kimse farketmez…

Prodüksiyon

Drone,Jimmy jib, Slider, Handle Gimbal, Dolly, Steadycam, Lighting Equipment, Microphones, Audio Recorder, Greenbox, Casting

Post Prodüksiyon

Editing, Timelapse, Motiongraphics, Infographics, Title Motion, Motion Tracking, Call-Out Title, Logo Intro, Opener, 3d Animation, Graphic Animation, Plexus

Senaryo ve Konsept

Yaratıcı reklam fikri geliştirme, Konsept ve içerik üretme, Senaryo yazarlığı, Metin yazarlığı

Müzik & Seslendirme

Film Müziği, Reklam Jingle, Türkçe ve Yabancı Dillerde Native Seslendirme, Dublaj, Ses Efektleri

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Vizyon ve misyonunuzu, üretim hatlarınızı, ürün gruplarınızı, ar-genizi, servis ve bayi ağlarınızı akıcı  ve enerjik bir filmle kısa sürede anlatmaya ne dersiniz ?

Sizi en iyi filminiz anlatır.

*Fabrika tanıtım filmi
*Firma tanıtım filmi
*Otel tanıtım filmi
*Hastane tanıtım filmi
*Okul tanıtım filmi
*Belediye tanıtım filmi
*Kamu kurumları tanıtım filmi

REKLAM FİLMİ

Gelin size hedef kitlenize yaratıcı ve akılda kalıcı bir reklam filmiyle ulaşmanın keyfini yaşatalım

*3d veya 2d animasyon reklam filmleri
*Stüdyo çekimleri
*Yeşil perde çekimleri

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Ürününüzün öne çıkan özelliklerini, rakip ürünlerden farklı yanlarını, nasıl kurulduğunu, nasıl kullanıldığını kolay anlaşılır bir dille kısa sürede anlatmaya ne dersiniz ?
*Ürün tanıtım filmi
*Ürün kurulum filmi
*Ürün montaj filmi
*Ürün kullanım filmi

ANİMASYON TANITIM FİLMİ

Ürününüzü, markanızı veya hizmetlerinizi  etkileyici bir video ile kısa sürede anlatmaya ne dersiniz ?

*3d animasyon tanıtım filmi
*2d çizgi animasyon tanıtım filmi
*İnfografik videolar

ÜRÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMLERİ

KURUMSAL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

ZAMAN KAYBETMEDEN TEKLİF ALIN