Kurumsal Tanıtım Filmi                                    İşletmeniz İçin Neden Önemlidir?

İçerisinde bulunduğumuz dijital ve görsel çağda kullanıcıların içerik tüketim alışkanlıklarının, marka algıları ve satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle 2020 yılında tüm internet trafiğinin %82’sini oluşturacağı öngörülen video içerikler, en önemli ve kaçınılmaz iletişim stratejilerinden biri haline gelmiştir. Bu istatistik değerlendirildiğinde markaların da tanıtım filmi ve video içeriklerin gücüyle birlikte daha interaktif ve daha etkili bir iletişim dili oluşturmaları beklenmektedir.

 

Bu noktada tanıtım filmi çeşitlerinden biri olan kurumsal tanıtım filmleri, işletmeleri yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Sizler de kurumsal tanıtım filminiz ile işletmenizin güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa, öz ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

 

Peki, kurumsal tanıtım filmi işletmeniz için neden önemlidir?  Bu sorunun cevabını bazı önemli başlıklar altında toplayabiliriz. Bunlar;

          Farkındalık Sağlayacak                                                                                                                                               Kreatif Çözümler

Kurumsal Kimlik ve Marka İmajı

Hem görsel, hem de işitsel açıdan müşterilerinizi etkileyecek, iyi kurgulanmış ve kaliteli bir kurumsal tanıtım videosu, izleyenlerde hayranlık uyandırarak sunduğunuz ürün veya hizmetin kaliteli olduğuna dair algı oluşmasına katkı sağlayacaktır. Böyle bir tanıtım filmine sahip olarak işletmenizin kurumsal kimliğini vemarka imajını güçlendirebilirsiniz.

Çok Yönlü İletişim

Kurumsal tanıtım filminizi web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, toplantılarınız, katıldığınız fuarlar, seminer ve konferanslar gibi pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz için çok yönlü bir iletişim aracına sahip olursunuz.

Marka Bilinirliği

Pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz tanıtım filminiz ile daha çok müşteri kitlesine ulaşabilir, ulaştığınız bu kitlelere işletmenizin farklı özelliklerini anlatabilir, bu sayede marka bilinirliğinizi üst seviyeye taşıyabilirisiniz.

Güvenilirlik

Detaylı, açıklayıcı ve şeffaf olarak yürütülmüş tanıtım filmi çekimleri müşterilerin, markanıza olan güven duygusunu artıracaktır. Ayrıca henüz araştırma ve alternatifleri değerlendirme aşamasında olan, zamanı değerli potansiyel müşterilerde en kısa sürede güçlü bir ilk izlenim oluşturarak işletmenizi satış aşamasına bir adım daha yaklaştıracaktır.

Rekabet Avantajı

Kurumsal tanıtım filmlerinin sağladığı diğer bütün önemli avantajlar göz önüne alındığında işletmeniz için belki de en önemli katkısı rekabet avantajı olacaktır. Kurumsal kimliği oturmuş, marka imajı sağlam, çok yönlü iletişim kurabilen, bilinirliği yüksek, yenilikçi ve kaliteli duruşuyla müşterilerine güven veren bir işletme olarak rakiplerinize oranla daha fazla tercih edilmenizi sağlayacaktır.

 

Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi
Hastane Tanıtım Filmi Çekimi
Belediye Tanıtım Filmi Çekimi

İş Güvenliği Filmi Çekimi
Ziyaretçi İş Güvenliği Filmi Çekimi
Taşeron İş Güvenliği Filmi Çekimi

Okul Tanıtım Filmi Çekimi
Üniversite Tanıtım Filmi Çekimi
Sanayi Bölgeleri Tanıtım Filmi Çekimi

3d Animasyon Tanıtım Videosu
Animasyon Reklam Videosu
Animasyon Tanıtım Filmi