ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

İş güvenliği filmi, iş görenlerin ve ziyaretçilerin iş sahasında karşılaşabilecekleri psikolojik ve fiziksel kaynaklı sorunların, meydana gelebilecek iş kazalarının önlenmesi amaçlı olarak sahada uyulması gereken kuralların anlatıldığı eğitim videosudur.

 

Ziyaretçi İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri, Taşeron İş Sağlığı ve Güvenliği filmleriyle birlikte Filmup Creative Senaryo Takımı  iş güvenliğini kurum içinde bir kültür haline getirmenize yardımcı olacak farklı ve ilgi çekici projeler üretmektedir.

Ziyaretçi İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Filmi

İnsan Sağlığının Önemi İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri

 

Hiçbir sürecin insan hayatından daha değerli olmadığını düşündüğümüzde iş sağlığı ve güvenliği filmlerinin önemini daha iyi kavramış oluyoruz. Bu açıdan baktığımızda bu eğitim videoları hem iş verenler, hem de iş görenler açısından daha iyi çalışma şartlarının oluşturulması için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra çalışanların daha güvenli ortamlarda, kendilerine değer verildiğini hissederek çalışmaları motivasyonlarını ve verimliliklerini artıracaktır.

Şirketiniz içerisinde gerçekleştirdiğiniz iş sağlığı ve güvenliği eğitim süreçlerinin videolar ile desteklenmesi ya da videolar üzerinden yürütülmesi, farklı duyu organlarını harekete geçirdiğinden bilginin en doğru ve etkili şekilde aktarılmasını sağlayarak eğitim ve öğrenme süreçleri daha pratik ve akılda kalıcı hale getirecektir. Özellikle animasyonlar ile zenginleştirilmiş ve örneklendirilmiş videolar, en az uygulamalı eğitimler kadar etkili olmaktadır.

İş Güvenliği Filmlerimizin daha fazlasına Portfolyo/İş Güvenliği Filmi sayfamızdan  ve firmamızla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

İş güvenliğini kurum kültürü haline getirmenize yardımcı olacak isg amaçlı iç iletişim filmleri

Filmup, konusu itibariyle oldukça önemli olan ve detaylıca ele alınması gereken çalışmalardan birisi olan iş güvenliği filmi prodüksiyonlarının her aşamasına titizlikle yaklaşmaktadır.

 

  • Talep ettiğiniz eğitim videolarınız için hazırlık aşamasında iş güvenliği ekibimiz detaylı keşifler gerçekleştirerek ve sizlerden gerekli bilgileri alarak filmde yer alması gereken bütün başlıkları ve kuralları detaylandırır.
  • Daha sonraki aşamada belirlenen başlıkların ve kuralların anlaşılır, akıcı ve etkili bir şekilde anlatılması için metin yazarı ekibimiz tarafından kapsamlı bir senaryo hazırlanır.
  • Hazırlanan senaryo çerçevesinde film çekimlerimiz gerçekleştirilir. İş güvenliği filmi prodüksiyonunda projenin koşullarına göre çocuk ve büyük oyuncular kullanılabilmektedir.
  • Çekimler tamamladıktan sonra filmin kurgu ve montaj aşamaları aynı titizlikle yürütülür. Post prodüksiyon aşamasında motion graphics teknikler, hareketli grafikler, yazı – ses efektleri ve 2d – 3d animasyonlar ile film içeriği desteklenmektedir. Bu sayede anlatım etkili ve aklıcı hale getirilmektedir.

Taşeron İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Filmi

Ziyaretçi İş Güvenliği Filmi Çekimi

Taşeron İş Güvenliği Filmi Çekimi

Çalışan İş Güvenliği Filmi Çekimi

Ramak Kala İş Güvenliği Filmi

Altın Kurallar İş Güvenliği Filmi

İş Kazaları Filmi Çekimi

Animasyon İş Güvenliği Filmi

Online İş Güvenliği Filmi

Viral İş Güvenliği Filmi

Gıda Tesisleri İş Güvenliği Filmi

Kimya Tesisleri İş Güvenliği Filmi

Maden İşletmeleri İş Güvenliği Filmi