İŞ GÜVENLİĞİ FİLMİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Prodüksiyon ve grafik tasarım alanındaki 15 yılı aşan tecrübemizle tam 10 yıldır iş güvenliği sektörüne katkı sağlıyoruz.

  SİZİNLE AYNI DİLİ KONUŞAN TECRÜBELİ EKİBİMİZLE İŞ GÜVENLİĞİNDEDE YANINIZDAYIZ

İŞ GÜVENLİĞİ FİLMİNİZİ
NASIL ÇEKECEĞİZ ?

  • Talep ettiğiniz iş güvenliği eğitim videosu için hazırlık aşamasında iş güvenliği ekibimiz detaylı keşifler gerçekleştirerek ve sizlerden gerekli bilgileri alarak filmde yer alması gereken bütün başlıkları ve kuralları detaylandırır.
  • Daha sonraki aşamada belirlenen başlıkların ve kuralların anlaşılır, akıcı ve etkili bir şekilde anlatılması için iş güvenliği filmlerinde tecrübeli metin yazarımız tarafından kapsamlı bir senaryo hazırlanır.
  • Hazırlanan senaryo çerçevesinde iş güvenliği videosu çekimleri gerçekleştirilir. İş güvenliği filmi prodüksiyonunda projenin koşullarına göre çocuk ve yetişkin oyuncular kullanılabilir.
  • Çekimler tamamladıktan sonra filmin kurgu ve montaj aşamaları aynı titizlikle yürütülür. Post prodüksiyon aşamasında motion graphics teknikler, hareketli grafikler, yazı – ses efektleri ve 2d – 3d animasyonlar ile film içeriği desteklenmektedir. Bu sayede anlatım etkili ve aklıcı hale getirilmektedir.

ZİYARETÇİ İŞ GÜVENLİĞİ VİDEOSU

 

Ziyaretçi iş güvenliği filmi ziyaretçilerinize tesisinize özgü riskler ve genel korunma yöntemleri hakkında bilgilendirme yapmanızı sağlayan, uygulamakta olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği politikanızı ve kurallarınızı aktaran iş güvenliği amaçlı eğitim filmleridir.

TAŞERON İŞ GÜVENLİĞİ VİDEOSU

 

Taşeron iş güvenliği filmi taşeron firma çalışanlarına tesisinize özgü riskler, genel korunma yöntemleri ve yapacakları çalışmalarda uymaları gereken tesis kurallarınız hakkında bilgilendirme yapmanızı sağlayan, uygulamakta olduğunuz iş sağlığı ve güvenliği politikanızı aktaran iş güvenliği amaçlı eğitim filmleridir.

Gelin iş güvenliği kültürünüzü birlikte oluşturalım.

ZAMAN KAYBETMEDEN TEKLİF ALIN