İÇ İLETİŞİM VİDEO PRODÜKSİYON AJANSI

Kurumsal İletişimde Videoların Gücünü Keşfedin!

STRATEJİ

Kurum içi iletişim zorluklarınızı çözmenize yardımcı oluruz.Doğru iletişim stratejisiyle hedef odaklı çözümler üretiriz.

YARATICI FİKİR & SENARYO

Eğlenceden daha fazlası…Projenizi ve hedeflerinizi anlayarak etkili fikirler üretir, ürettiğimiz fikirler üzerine yaratıcı senaryolar hazırlarız.

PRODÜKSİYON

Doğru çekim tekniklerini kullanır, ilgiyle izlenecek ve akılda kalacak videolar hazırlarız.

CEO ve Üst Düzey Yönetim Mesajları

Çalışanlarınızla eski, sıkıcı ve durağan yöntemlerle iletişim kurmaktan siz de sıkılmadınız mı? Videoların gücü ile yönetici mesajlarınızı ateşleyin, zamanı daha etkili kullanın.

İş Veren Markası Filmleri

Yeni yetenekleri bünyenize katabilmek ve bu sayede markanızı güçlendirmek için rakiplerinizden hep bir adım önde olmalısınız. İş veren markası filmleri ile neden tercih listelerinin ilk sırasında yer almanız gerektiğini çarpıcı bir biçimde ortaya koyabileceksiniz!

Vizyon-Misyon Filmleri

Şirketinizin hedeflerini ve değerlerini mi ön plana çıkarmak istiyorsunuz? Geleneksel yöntemlerden çok daha etkili olan vizyon – misyon filmleri ile hem iç iletişim, hem de dış iletişim kanallarında markanızın kimliğini ve hedeflerini en etkili şekilde anlatabileceksiniz !

Motivasyon Filmleri

Verimli çalışma ortamı yaratmanın ve çalışan bağlılığını sağlamanın anahtarı elinizde! Kurumsal yapınıza uygun hazırlanmış iç motivasyon filmleri sayesinde her kuşaktan çalışanlarınızı etkileyebilir, şirket aidiyetini ve çalışan sadakatini artırabilirsiniz.

Oryantasyon Filmleri

Oryantasyon süreçlerinizi hızlandırıyoruz.Özgün, yaratıcı ve detaylı oryantasyon filmleri ile hem ilk iş günü stresini ortadan kaldırın, hem de çalışanlarınızın işletmenize kolayca adapte olmasını sağlayarak şirket kültürünüzü sağlamlaştırın.

Kurumsal Eğitim Filmleri

Kurum içi uygulamalarınızı sıkıcılıktan uzak, etkili ve eğlenceli bir şekilde anlatarak öğreten, çalışanların yeni uygulamalara kısa sürede doğru bir şekilde adapte olmalarını sağlayan çalışmalardır.

İş Güvenliği Filmleri

Biliyoruz ki insan hayatı ve çalışan güvenliği birinci önceliğiniz.Peki,bu önceliğinizi geleneksel eğitim süreçleriyle desteklemek ne kadar doğru? İş sağlığı ve güvenliği eğitimleriniz için özel olarak hazırlanmış filmler ile çalışma ortamınızın bütün kurallarını detaylı ve akılda kalıcı şekilde aktararak iş sahasında meydana gelebilecek kazaları minimuma indirin!

Etkinlik Klipleri

Kurumsal etkinlikleriniz, marka imajınızı güçlendirmek, iş süreçlerinizi yürütmek ve çalışan bağlılığını artırmak başta olmak üzere pek çok alanda yardımcınız olan iletişim araçlarıdır.Etkinlik videolarınız ile kurumsal etkinliklerinizi unutulmaz hale getirin, örgüt hafızanızı güçlendirin ve marka imajınızı güçlendirin!

Proje Sunum Filmleri

Kurum içinde veya dışa yönelik projelerinizin sunumlarını çok daha etkili ve kısa sürede yapın…

ZAMAN KAYBETMEDEN TEKLİF ALIN