Kurumsal Hafızanızın Önemli Parçası: 

Etkinlik Videoları

Kurumsal etkinlikler, işletmelerin marka imajı güçlendirme, iş süreçlerini yürütme ve çalışan bağlılığını sağlamak başta olmak üzere pek çok alanda faydalandıkları bir iletişim aracıdır. Kurumsal toplantılar, kongreler, seminerler, eğitimler, fuarlar, bayi toplantıları, açılışlar, kutlamalar ve şirket içi organizasyolar, iç iletişim projeleri gibi pek çok kurumsal etkinlik başlığı saymak mümkündür.

 

Etkinlik ve organizasyonlarınız tek-ikili veya çoklu kamera ve hd reji sistemi kullanılarak çekilebilmektedir.Çekimlerde drone-jimmy jib-handle gimbal gibi çekim ekipmanları kullanılabilmektedir.

TÜPRAG KURUMSAL ETKİNLİK ÇEKİMİ

ETKİNLİK VE ORGANİZASYONLARINIZI FARKLI BAKIŞ AÇIMIZLA YORUMLUYORUZ

 

Etkinlikleriniz profesyonel ekibimiz tarafından çekilerek dinamik ve eğlenceli bir şekilde kurgulanmakta, kurum içinde ve dışında paylaşarak zevkle, tekrar tekrar izleyebileceğiniz etkinlik videoları oluşturulmaktadır.

Kurumsal organizasyonlar gerçekleştirildikleri an oluşturdukları etki dışında markanızın kurumsal hafızasına ışık tutması açısından da oldukça etkilidir. Etkinlik videolarınız ile kurumsal etkinliklerinizi unutulmaz hale getirin, örgün hafızanızı ve marka imajınızı güçlendirin!

TÜPRAG TATBİKAT ÇEKİMİ
IMPERIAL TOBACCO ETKİNLİK VİDEOSU
COCA COLA ONE TEAM TOM OLİVER

Etkinliğinizi Daha Fazla Kişiye Ulaştırın

 

Eğitim, seminer ve kongre gibi organizasyonlarınız, doğaları gereği gerçekleştirilecekleri fiziksel alanın imkan verdiği ölçüde kişiye ulaşmak gibi bir dezavantaja sahiptirler. Ancak etkinlik videolarınızı sahip olmanız halinde bu videoları web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem farklı mecralardaki etkinliğinizi artırmış, hem de etkinliğe katılamamış olan kitleye de ulaşarak marka bilinirliğinizi artırmış olursunuz.

 

Daha Fazla Destekçi ve Sponsor Kazanın

 

Düzenlediğiniz organizasyonlarınızdan bazılarını belirli periyotlarda tekrarlayıp, gelenekselleştirmek ve büyütmek isteyebilirsiniz. Bu aşamada geçmiş yıllara ait etkinlik videolarınız sponsor desteği alabilmeniz ve güçlü konuşmacılara ulaşabilmenize yardımcı olacaktır. Güçlü sponsor ve konuşmacılar ile birlikte katılımcı sayınızı artırarak etkinliğinizi büyütebilirsiniz.

Marka İmajınızı Güçlendirin

 

Şirket içi gerçekleştirilen kutlamalar, sosyal aktiviteler ve sosyal sorumluluk projeleri gibi etkinliklerinizin video çekimlerini gerçekleştirerek bu etkinlik videolarınızı sosyal medya platformlarından takipçileriniz ve hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede işletmenizdeki insan faktörünü ön plana çıkararak tüketiciler ile duygusal bağ kurabilir, güvenilirliğinizi artırabilir ve marka imajınızı güçlendirebilirsiniz.

 

Etkinliklerinizi Unutulmaz Hale Getirin

 

Dinamik, profesyonel ekibimiz  ve teknolojik ekipmanlarımızla etkinliklerinizin çekimlerini 3-4 kameralı, rejili ve resim seçme masası kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Çekimlerimiz esnasında kameralardan gelen görüntüler, resim seçme masasında yönetmen tarafından seçilerek uygun görülen görüntü kayda ve yayına eklenmektedir. Bu sayede de çekimlerimiz en uygun açıdan, hatasız ve eksiksiz olmaktadır. Rejili çekimlerimizde dilerseniz jimmy jib ve havadan görüntüleme araçları da kullanılabilmektedir.

 

Çekimlerin sonrasında etkinliğin bir özeti niteliğinde etkileyici bir biçimde kurgulanmış ve zevkle izlenebilen 4-5 dakikalık etkinlik klipleri hazırlamaktayız.