Yaratıcı ve etkileyici hava çekimleri ile hikayenize fark katın

Teknolojinin her geçen gün gelişmeye devam etmesi ile kazandırdığı imkanlar sayesinde video ve fotoğraf çekim süreçlerinde de değişiklikler ve kolaylıklar yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de insansız hava araçları ile gerçekleştirilen hava çekimi dir.

 

Filmup Prodüksiyon olarak son teknoloji ekipmanlarımız ile videolarınıza farklı bakış açıları getirmek ve teknolojinin sağladığı imkanları en iyi şekilde yansıtmak amacıyla bünyemizde özel bir havadan çekim ekibini bulundurmaktayız. “Filmup Air Team” adını verdiğimiz, hava çekimi konusunda uzman bu ekibimiz ile kurumsal tanıtım filmlerinizde ve uygun olan diğer dış çekim projelerinizde drone çekimi imkanlarını sunmaktayız.

      Havadan Video Çekimi

Hava çekimi hizmetlerinin bir diğeri ise insansız hava araçları ile video çekimi. Fotoğraf çekiminde olduğu gibi drone video çekimi eski yöntemlere göre daha ekonomik ve daha kalitelidir. Ancak bu noktada üretilen işlerin kalitesinin sadece drone ile çekilmesi gibi bir yanılgıya kapılmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Havadan çekimlerde kaliteli işlerin üretilebilmesi için

  • Profesyonel ekipman
  • Uzman çekim ekibi
  • Yaratıcı kurgu
  • Kaliteli montaj, efekt ve seslendirme

gibi pek çok etken bulunmaktadır. Bu sebeple projelerinizi ve marka değerinizi emanet edeceğiniz prodüksiyon şirketini dikkatlice seçmeniz gerekmektedir.

Havadan Fotoğraf Çekimi

Havadan çekim hizmetlerinin ilki, insansız hava araçları ile fotoğraf çekimi. Drone kullanılarak yapılan fotoğraf çekimleri, gerçek ya da maket helikopterler kullanılarak yapılan geçmiş çekim yöntemlerine oranla oldukça kaliteli işlerin daha düşük maliyetlerle üretilebilmesine imkan vermektedir. Günümüzde, geçmiş yöntemlerde yaşanan titreşim ve salınım kaynaklı görüntü kalitesi sorunları yaşanmadan yüksek kaliteli fotoğrafların çekilebilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra bu sorunların düzeltilmesi için harcanan iş gücü ve zaman kayıpları da ortadan kalkmaktadır.

Filmup’ın son teknoloji ekipmanları ile sizlere sunacağı eşsiz fotoğrafları web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda ve kurumsal sunumlarınızda kullanarak müşterilerinizin ilgisini çekebilir, onları markanıza hayran bırakabilirsiniz.